Convert aac to mp2 - Převaděč aac na mp2 online zdarma

Nástroj snadno a rychle převádí soubory aac do mp2

Rychlý převodník aac na mp2

Nástroj Audio Converter umožňuje převod více zvukových souborů najednou. Můžete také upravit kvalitu zvuku cílového formátu, bitovou rychlost a možnosti zeslabení / zeslabení.

Převést aac na mp2

Converter aac to mp2 je bezplatný online nástroj pro snadný převod vašich aac souborů do mp2 formátu. Tento nástroj dokáže převést více souborů aac najednou do formátu mp2 (dávkový převod). Soubory aac můžete nahrát ze svého počítače nebo prostřednictvím adresy URL.

Jak převést aac na mp2?

  1. Kliknutím na tlačítko „Vybrat soubor“ vyberte své soubory aac
  2. Na stránce editoru upravte vlastnosti souboru mp2.
  3. Převod zahájíte kliknutím na tlačítko „Převést“

Pokročilé možnosti

Tento nástroj pro převod z aac na mp2 podporuje:

  1. Změňte kvalitu zvuku: Vyberte pro svůj cílový soubor mp2 bitovou rychlost v kb/s
  2. Fade In/Out: Slábnutí zvuku na začátku nebo na konci
  3. Vzorkovací frekvence zvuku: Změňte vzorkovací frekvenci cílového souboru mp2

Spolehlivé zabezpečení

Tento nástroj je hostován v cloudu Amazon a po 24 hodinách automaticky odstraní všechny vaše zvukové soubory. Po nahrání budete mít k audio souboru přístup pouze vy. Můžete si být jisti, že vaše citlivé zvukové soubory nebudou shromažďovány.

Nástroj pro převod online aac na mp2

Tento převedený nástroj aac na mp2 je webový nástroj a funguje pro všechny platformy. Není třeba stahovat a instalovat žádný software.

Zdarma navždy

Tento převedený nástroj aac na mp2 je 100% zdarma a vždy bude. Můžete nám pomoci tím, že nám pošlete zpětnou vazbu a sdílíte tento nástroj mezi svými přáteli. Děkuju!

Podporované typy souborů

Podporuje jakýkoli audio / video formát včetně: aac

Zpracování zvukového souboru ...

Generování zvukové křivky ...

Řezeme váš zvukový soubor ...

Převádíme váš zvukový soubor ...

Připojujeme se k vašim zvukovým souborům ...

Načítání zvukového souboru z adresy URL ...

Můžete nahrát pouze 20 souborů najednou. Maximální povolená velikost souboru pro zvuk je 300MB. Nepodporovaný formát souboru, nahrajte platný zvukový soubor. Nepodporovaný formát: některé soubory nebyly přidány. Chyba při nahrávání souboru, zkuste to prosím znovu. Litujeme, že se něco pokazilo, zkuste to prosím znovu. Nepodporovaný formát souboru, vložte platnou zvukovou adresu URL. Chyba: čas zahájení a ukončení nemůže být stejný. Chyba: čas zahájení a ukončení musí být platný. Platnost tohoto souboru vypršela. Nahrajte prosím nový soubor níže. Nejsou vybrány žádné soubory. Nejprve vyberte soubor. Chyba nahrávání: Odeberte prosím neúspěšná nahrávání a zkuste to znovu